Hakkımızda

Şikayetlere Çözüm Ürettik

Doğru Kontak - Doğru Koordinat

Uzun yıllar dijital pazarlama, veri analitiği ve pazar araştırmaları konusunda faaliyet gösteren ekibimiz, ihracat odaklı çalıştıkları müşterilerini tek tek arayarak ihracat yolunda yaşadıkları problemleri sordular. Problemlerin çoğunluğu müşteri bulma konusundaydı. İhracat veri tabanlarını kullananlar ise çok fazla veri ile boğuştuklarını, veriler ile uğraşmak yerine hızlı aksiyon alıp doğrudan satış ve pazarlama aşamalarına geçmek istediklerini belirttiler ve TOPDOV doğdu.

Ekibimiz ile soruna çözüm üretmek adına yapay zeka teknolojilerini kullanarak gerçekleştirdiğimiz veri analitiği ile ortaya kontak havuzu sistemimizi çıkarttık. Doğru zamanda doğru sektörde doğru kontaklara ulaşabilmeniz için ciddi efor harcıyoruz. Kontak havuzumuza her gün yüzlerce yeni kontak dahil ediyoruz.

Uluslararası çözüm ortaklarımız ile beraber sizler için ileri teknolojiler kullanarak sistemlerimizi sürekli güncel ve efektif tutuyoruz. Sizleri veriler içerisinde boğmadan hızlı aksiyon alabilmeniz adına doğrudan sonuca götürüyoruz.

Her ne kadar internet çağında olsak ve istediğimiz bilgi ile veriye kolayca ulaşabiliyor olsakta geçen yılar içerisinde büyüyen veri artık big data olarak tanımlanmaktadır. Bu big data içerisinden doğru bilgiye erişebilmek veri analitiği uzmanlığı ve bu verileri işleyebilecek teknolojik uzmanlık ile alt yapı gerektirmektedir.

Sistemlerimizi geliştirirken sektörel yoğunluk haritaları oluşturmak adına gerekli olan ve doğru koordinat bilgilerine erişmekte probem yaşayan proje geliştiricileri ya da ticari sunum yapacak olan pazar araştırmacılarına da çözüm olabilmek adına Dünya’nın her yerinden istenilen sektördeki doğru koordinatları yapay zeka teknolojileri ile donatığımız alt yapımız ile sizlere sunabiliyoruz.

Biz sizin yerinize veriler ile boğuşuyoruz. Siz sadece Topdov’a üye olun ve satışa odaklanın.

370.00.000+
Doğru Kontak (Firma)
208
Ülke (tüm dünya)
2.469.501+
Şehir

Firmanı Tanıtalım!

Firmanızı milyonlarca potansiyel müşteriye tanıtmanın fırsatını yakalayın!

İhracat ya da ihracatçı bilgileri çeşitli kamu kurum ve kurluşlar üzerinden elde edilenler haricinde Dünya’nın bir çok bölgesindeki İhracatçı birliklerinden ve Ateşeliklerden sağlanmaktadır.

Resmi kurum ve kuruluşlardan alınınan bilgiler olduğu için bilgilerin doğruluk oranı %99.99 dur.

Google çözüm ortaklığımız ile beraber hem https://marketfinder.thinkwithgoogle.com/intl/tr_tr/article/legal-issues-export verileri ile hem de kullandığımız yapay zeka algoritmaları ile bilgileri sürekli eşlemekteyiz. Google da her hangi bir verisi olmayan bilgiyi havuzumuzda tutmuyoruz.

Dijitalleşmiş günümüz dünyasında internette, Google’da ayak izi bulunmayan firma bizim için güncel değildir.

Dünya’nın istediğiniz bir yerinden istediğiniz sektördeki faaliyet gösteren firmalara ait bilgilere sahip olacaksınız. Bu bilgiler ile beraber hiç zaman kaybetmeden dilediğiniz firma ile doğrudan kontak kurabileceksiniz.

Kontak kurma yöntemleriniz tamamen sizin tercih edeceği satış ve pazarlama stratejilerinize kalmıştır.

Asıl hedef kitlemiz orta ve küçük ölçekli işletmeler olduğu için. Oldukça sonuç odaklıyız. Netiz. Doğru kontaklar ile hızlı sonuç almanızı sağlıyoruz.

Bilgi için Ücretsiz Üye Ol