Eğer firma sahibi sizseniz, firmayı düzenlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Şimarik

Bebek Çocuk
 • 201 Görüntülenme
 • 5

Ṣimarik, Bebek Giyim firması 2010'dan beri Zonguldak'da varlığını sürdürmektedir. Firmamız oyuncak sektöründe yıllardır hizmet vermektedir. Kaliteli ürün ve hizmetler sunmanın her zaman ilk öncelik olarak kalbinde olduğu Ṣimarik için bebeği memnun etmeyi prensip edinmiştir.

Ṣimarik; farklı seçenekler, güvenilirlik ve dayanıklılıkla kazanmış bir itibar sergilemekte ve çocukların hakkını korumak için tasarımcılarımız tarafından enerjik sevgiyle tasarlanan tasarımlarla çocuk giyim donanımı sektöründe referans oluşturmaktadır.

Aile odaklı yaklaşımımız bizim iş modellerimizi tanımlayarak, personeline Ṣimarik' e sahip çıkmak için motive olmasını ve müşterilerimizle genel rahatlık, görkem, tecrübe ve uzmanlık deneyimlerine odaklanmak için yirmi dört saat çalışmaktadır.

En önemli hedefimiz sürekli olarak müşteri memnuniyetini elde etmektir. Bunu sağlamak için, uzman abilerimiz çocuğunuzdan hoşlanacağı eğlenceli bir alışveriş deneyimi oluşturmak için gayret sarf eder. Satın almada, kurumsal satışta ve diğer perakende hizmetlerdeki başarımız nedeniyle çevremizdeki tüm ailelerden destek almaktan onur duymaktayız.

Ṣimarik, Müşteri liderliğinde, ekonomik meta taşıyan bebek giyimin en Prensibi, Kalite Sözcükünün arkasında durarak, bebek giyim de bize kendini ortaya koymaktan mutluluk duyuyor. İş modellerimizi uygulamak için son teknoloji olanaklarından faydalanarak, zaman ve maliyete önem veriyoruz.

Müşteri Yorumları
B
Bedriye Ermiş
 • 5
  • 04.11.2022
  A
  Annatolia3
 • 5
  • 23.09.2021

  Diğer Firmalar

  Ebrarkids

  Bebek Çocuk

  Zonguldak, Zonguldak Merkez

  flag

  Ebrarkids: 1990 yılında kurulan Ebrarkids, bebek giyim sektöründe en çok aranan ürünlerin tercih edildiği Zonguldak'ta bulunan bir firmadır. Firmamız, müşterilerimize aynı zamanda benzersiz stilleri de sunarak onları en iyi şekilde memnun etmeyi hedeflemektedir. Kalitel...

  Panço

  Bebek Çocuk

  Zonguldak, Zonguldak Merkez

  flag

  Panço 2008 yılında Zonguldak'ta kurulmuş bir bebek çocuk giyim firmasıdır. Profesyonel ve elverişli ürünleri ile tüm Türkiye'de tanınmıştır. Panço hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini hep ön planda tutar. Firmamız sunduğu geniş ürün yelpazesi aracılığ...