Prof. Dr. Aynur Medine Şahin, Diş Hekimi

Eğer firma sahibi sizseniz, firmayı düzenlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Prof. Dr. Aynur Medine Şahin, Diş Hekimi

Diş Hekimleri
  • 0

Prof Dr. Aynur Medine Şahin, Diş Hekimi 2004 yılında Isparta’da faaliyete başlamıştır. Günümüz itibariyle olgun tecrübe, işletme ve sektör liderliğiyle büyüyen bir ağız ve diş sağlığı çözümleri kuruluşudur.

Şahin Ortopedik ve Estetik Diş Tedavisi olarak en üst düzeyde ağız ve diş sağlığı hizmetlerini, tüm hastaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek saygın, profesyonel ve güvenilir ürün veya hizmetler sunduğundan emin olmaktadır. Bununla birlikte, Prof. Dr. Aynur Medine Şahin Diş Hastanesi, diş tedavisi alanındaki yenilikçiliğe devam ederek her zaman daha ileriye gitmenin öncüsü olmayı taahhüt etmektedir.

Misyon Umudumuz, hastalarımıza kesinlikle modern tıpta söz konusu olduğu gibi mükemmel sonuçlar elde edebilmemizdir. Biz odak noktalarımızı her zaman en iyi klinik hassasiyet ve uzman temizlenmiş personeli sağlık, güvenlik politikalarımız ile desteklemektedir.

Vizyon Geleceğe doğru en iyisini sunma hedefi ile hepimizi bir araya getirerek bütün çabamızı sarf etmekteyiz. Burada hedefimiz kliniğimizdeki ziyaretçilerimiz ve personalimiz için artan hizmet tanımlarının ilerlemesidir.

Tecrin ve işletme stratejilerimize dayalı olarak hastalarımıza uzun süreli sağlık desteği vererek diş sağlığı alanındaki uzmanlığımızı arttırmayı amaçlıyoruz.

Diğer Firmalar

Essen Dental Shop

Diş Hekimleri

Isparta,Isparta Merkez

flag

Essen Dental Shop 1999 yılında Isparta’da kurulmuştur. Sektörümüz diş doktoru hizmetleri, erken uyarı ve tedaviye dayalı sağlıklı bir yaşam için istekli olan kişilere özel yöntemler sunmaktadır. Essen Dental Shop olarak ekibimizin öncelikli hedefi, müşterilerimize dağıt...