Fizyohand Manuel Terapi Ve Sağlikli Yaşam Merkezi

Eğer firma sahibi sizseniz, firmayı düzenlemek için lütfen buraya tıklayınız.

Fizyohand Manuel Terapi Ve Sağlikli Yaşam Merkezi

Masaj Salonları
 • 134 Görüntülenme
 • 4.7

Fizyohand Manuel Terapi Ve Sağlikli Yaşam Merkezi, profesyonel masaj sektöründe 2010 yılında Nevşehir'de kurulmuştur. Fizyohand, yirmi dokuzun çok köklü tecrübe, problemlerin çözümlenmesindeki yeteneksiz teslim edilmede vermiş olduğu hizmet ile müşterilerine en iyi şekilde hizmeti sunar.

Geniş Hizmet Yelpazesi Fizyohand, geniş bir hizmet yelpazesiyle her bütçeye uygun fiyatlarla spora yardımcı olmak ve sağlıklı yaşam için tasarlanmış terapiler sunar. Müşterilerimizin rahatlamalarını daha kolay ve güvenilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Deneyimli masörlerimiz ile hastalarımıza farklı masaj teknik ve ekipmanları kullanarak uzman olarak hizmet verin. Gelecekteki kronik durum riskini azaltmak için ilk yardım merkezi ortağımız, hastalarımızın istekleriyle hastal hassasiyetimizi sağlamaya yardımcı olur.

Yüksek Kalite Standartları Tüm çalışanlarımız, sağlık hizmet standartlarına uymayan kaliteli hizmet sunmak üzere eğitilen sertifikalı uzmanlardır. Fizyohand olarak teknolojiyi kullanıyoruz. Çalışanlarımıza modern elektronik cihazlar, özel terapi aletleri ve kişisel gelişim malzemeleri gibi en son teknolojiden yararlanmayı öğretiyoruz. Müşteri memnuniyeti, sektördeki başarımız ve gelecekteki başarımız için hayati öneme haiz.

Tavsiye Edilen Sağlık HizmetleriHastalarımızın sağlık durumuna uygun olarak sağlık hizmetleri sunuyoruz. Kilo alma programlarımız, beraber uygulanan etkinliklerimiz, personal terapistlerimiz ve masörlerimiz ile ayarlanmış hazırlanmış spora yardımcı programlarımız var. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizle hastaların hedeflerini atlamalarına yardımcı oluyoruz.

Müşteri Yorumları
Y
Yunus Tr
 • Ön Çapraz bağ ameliyatı sonrası fizik tedaviye cemre hanım ile başladık 14 gün sonunda araba süre bilir yürüye bilir duruma geldim çok teşekkür ederim. Gözüm kapalı güvendiğim en iyi kurum fizyohand.

 • 5
  • 16.12.2022
  N
  Nurdan Demir
  • Sadece 4 seansta kolum ve omzumdaki ağrılardan beni kurtaran İrem Hanım'a çok çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık????

 • 5
  • 07.11.2022
  A
  Ayşenur Afşar
  • Cemre hanım ile yaklaşık üç yıl önce tanıştık.onun sayesinde kas gevşetici hapları bıraktım ara ara kontrollere giderim.Beni yönlendirir gözüm kapalı güvenirim kendisine ve etrafındaki birçok insana da tavsiye etmiştimdir kendisini .hiç düşünmeyin emin ellerdesiniz .

 • 5
  • 10.09.2022
  S
  Sema DAĞASLANI
 • 5
  • 30.08.2022
  l
  lale kilic
  • Fransa'da iken gördüğüm tedaviyi Türkiye'ye geldiğimde de devam ettirmek istedim. Sosyal medya aracılığı ile Fizyohandi buldum. Geçirdiğim cerrahi sonrası lenfödem tedavisi için kendileriyle görüştükten sonra hemen tedaviye başladık. Cemre hanım ve ekibinin samimi ve güleryüzlü olması ayrıca alanında uzman kişiler olması nedeniyle iznimin son gününe kadar tedaviye geldim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkes gönül rahatlığı ile Fizyohandi tercih edebilir.

 • 5
  • 19.08.2022

  Diğer Firmalar

  Diva Spa Merkezi

  Masaj Salonları

  Nevşehir, Nevşehir Merkez

  flag

  Diva Spa Merkezi, 2019 yılında, konumu Nevşehir'de olan, masaj salonu sektöründe hizmetler sunan bir firmadır. Tüm tercihleri yerine getirmek ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak için harikalar yaratmak Diva Spa Merkezi'nin misyonudur. En profesyonel hizme...

  Nevşehir, Nevşehir Merkez

  flag

  Nevşehir Harmony Spa Masaj Ve Güzellik Salonu: Merhaba, Nevşehir Harmony Spa Masaj ve Güzellik Salonu olarak her biri 7 yıl masaj tecrübesine sahip uzman ekibimiz ile yaklaşık 11 yıldır sizlere kaliteyi ve mükemmelliği hizmet sunmaktayız. 2009 yılında Nevşehir’de faaliy...

  Nevşehir Masaj Salonu

  Masaj Salonları

  Nevşehir, Nevşehir Merkez

  flag

  Nevşehir Masaj Salonu, 2017 yılında Nevşehir'de kurulmuştur. Daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulduğundan beri müşterilerine tam manasıyla memnuniyet vermeyi ilke edinmiştir. Tesise Sahip Olma Zorluğu Orta Doğu'daki büyük mekânlarda sahip olmak çoğu kişi için ...